Açılış Töreni

ZİNDE OKULLARI EYÜPSULTAN KAMPÜSÜ AÇILIŞ TÖRENİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ SAYIN MEHMET MUŞ, EYÜP BELEDİYE BAŞKANI VE KAYMAKAMININ KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ!

Zinde Okulları Eyüpsultan Kampüsü’müzde görkemli bir açılış töreni ile eğitim sektörüne güzel bir adım attık. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenimiz müzik öğretmenimiz Hamdi Görgülü’nün Kanun Konseri ve öğrencimiz Muhammed Durmuş’un Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Başarılı bir yılı geride bırakan okulumuzun tanıtım filmi tüm konuklarımız tarafından beğeni ve coşkuyla izlendi. Açılış konuşmasını Zinde Okulları Yönetim Kurulu adına Sayın Ömer Faruk Kalaycı ,her başlangıcın yeni bir umut olduğunu ve yeni beklentileri beraberinde getirdiğini belirten konuşmasını yaptı. Açılış törenimiz sırasıyla Eyüpsultan Belediye Başkanı Sayın Remzi Aydın, Eyüpsultan Kaymakamı Sayın Abdullah Dölek, İlahiyatçı-Yazar IGMG İhsan Sohbetleri Sorumlusu Sayın Ali Börek ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Sayın Mehmet Muş’un konuşmaları ile devam etti. Törenimiz öğrencilerimiz ve değerli protokolümüz eşliğinde kurdele kesimiyle gerçekleşti.

Açılış töreninin ardırdan kurucumuz Sinan Çelikkol, protokol konuklarımız ve velilerimize kampüsü gezdirerek Zinde Okullarının eğitim felsefesi hakkında bilgi verdi.